Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Vazhdo Lojën.

Këto lojëra seksi punojnë si në kompjuterë, ashtu edhe në celular.


Pa Para, Vetëm Bythë.

Të gjitha këto lojëra mund të luhet falas tani.

Kënde Të Reja: Portal Pornoje Falas Për Seks

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Kënde Të Reja Të Të Rriturve: Regjistrohu Këtu

Pas tre vitesh të forta zhvillimi larg nga sytë e të gjithëve në sektorin e të rriturve dhe lojrave, më në fund jemi gati të lirojmë Kënde Të Reja: projekti ynë që ka ardhur për të marrë të gjithë spermën tuaj dhe për t'i treguar botës se nëse doni argëtim të madh, askush nuk e bën më mirë se ne! U lodhe me projektet sub-par atje jashtë që nuk e dinë se çfarë loje e mirë është kjo? A doni të merrni përvojën tuaj me një titull të rritur në nivelin tjetër? Epo, falë Këndeve Të Rritura, mund ta bësh pikërisht këtë!, Do të bëjmë këtë bashkim konceptesh të të rriturve dhe lojrash në hartë, dhe do të ishim të nderuar të të kemi në bordin e eksplorimit në mënyrë që të përcaktosh vetë nëse të pëlqen se çfarë po bëjmë. Asgjë nuk është më e qartë në këtë industri se sa numri i lojtarëve që keni dhe bazuar në rritjen tonë gjatë muajve të fundit, është e drejtë të thuash se Prejardhja E Të Rriturve po e vret absolutisht atë. Ne duam të udhëheqim me shembull dhe t'u japim lojtarëve pornografikë që mund të kishin ëndërruar vetëm disa vite më parë. Pra, çfarë po pret?, Merrni një llogari dhe le të luajmë! Përndryshe, lexo poshtë dhe unë do të vë disa nga përfitimet që lidhen me bashkimin me Këmbët e Reja Të Të Rriturve!

Çfarë Kërkimi Të Rinjsh ka të bëjë me Të?

Në kohën e shkrimit të kësaj, Kënde Të Reja Të Të Rriturve është ulur në një koleksion prej vetëm mbi 50 lojrash – të gjitha të krijuara me dorë nga zhvilluesit tanë dhe të gjitha me një fokus të rritur. Ne nuk mund të rreth bush këtu, dhe ne me të vërtetë duan të gjithë të dinë se emri i lojës është jerking off. Shumica e titujve tanë janë në gjendje të luajnë me një dorë dhe të kenë veçori të gjera përsëritjeje në mënyrë që nëse ndonjëherë doni të ktheheni në një pikë të caktuar të lojës, mund ta bëni këtë me probleme minimale., Ne po mundohemi t'i tregojmë industrisë se nuk ke nevojë të projektosh një lojë standarde dhe të shtosh porno më pas: mund të punosh me gjërat e të rriturve si një fokus dhe të sigurohesh që lojtarët po marrin atë që dëshirojnë. Skuadra që kemi punësuar të gjithë ka një histori të gjerë në dizajnin e lojës së madhe, kështu që ju e dini se ju jeni duke marrë njerëzit më të mirë për këtë punë. Kjo është një studio shumë e madhe dhe tani, ne lëshojmë një lojë të re rreth 20 herë në vit., Kjo mund të rritet apo të pakësohet në vartësi të faktorëve të ndryshëm dhe gjëja më e rëndësishme për të kuptuar është se Prejardhja E Të Rriturve nuk lëshon ndonjë lojë që nuk është gati të dalë atje. Ne ju japim vetëm titujt që ia vlejnë të luajnë dhe së dyti me atë, kur atëherë në fakt ia vlen!

Qasja e shfletimit

Një gjë që mund të të pëlqejë Tek Këndet e Të Rriturve është fakti që kemi qasje në të gjitha lojrat tona nëpërmjet shfletuesit. Kjo do të thotë që ju nuk keni nevojë për të shkarkuar çdo gjë në nivel lokal në qoftë se ju nuk doni: ju mund të shkoni drejtë përpara dhe të rrëmbyer materiale ne duhet të ofrojmë në pak sekonda dhe në qoftë se ju nuk jeni shumë të prirur për të parë disa minuta të gameplay, të ndjehen të lirë për të shkuar të gjetur një tjetër titull që është relevante për interesat tuaja. Ne lulëzojmë duke qenë në gjendje për të ofruar tranzicione pa kuptim për lojtarët në mënyrë që ata mund të marrin atë që ata duan pa asnjë zhgënjim., Kjo do të shtrihet për t'u dhënë akses njerëzve që nuk janë me pajisje standarde! Sigurisht, lojrat tona janë perfekte për makinat E Dritareve, por për sa kohë që të keni një shfletues modern të instaluar në pajisjen tuaj (Chrome, Firefox apo Safari), do të jeni në gjendje të futeni në Zona Të Reja Të Rriturish dhe të kaloni një kohë të mirë me të gjithë titujt tanë – pa bërë pyetje! Kjo vlen edhe për lojtarët e lëvizshëm, dhe meqë pothuajse të gjitha lojrat tona janë të pajtueshme me to, do të jeni në gjendje të shijoni koleksionin tonë pa nevojën e një miu apo ndonjë bashkëpunëtor tjetër!

Më shumë shkëlqim brenda

Kam prekur vetëm sipërfaqen e Asaj që i bën Të Rriturit Kaq të rinj kaq të shkëlqyer, dhe besoj se hapi më i mirë për të marrë nëse do të dish më shumë është thjesht të regjistrohesh dhe të shohësh se çfarë ka në tavolinë këtu. Ne jemi duke bërë më të mirën tonë për të mbledhur një grup absolutisht vrasës me leje dhe unë mendoj se kjo shkon pa thënë se duke ecur përpara, ne do të gjejmë mënyra të reja dhe shpikëse për të mbajtur gjallë shpirtin e lojrave., Ndërsa sektori i pornos në lojë është relativisht i vogël, ne shpresojmë se kontributi ynë do të rrisë këtë industri të nascimentuar dhe do të paraqesë kompanitë kryesore atje me një opsion që ata mund ta kenë neglizhuar më parë. Pra, do të vish në bord dhe të eksplorosh Edhe Kënde Të Reja? Merr një llogari falas dhe shihemi në anën tjetër të paqes!

Luaj Falas Tani